Immobilizery

Immobilizery

Immobilizery

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

 • MULTIBLOK - sensorowa blokada jednego obwodu elektrycznego ( np. zapłon, sterowanie pompą paliwa) - odcięcie obwodu elektrycznego realizowane przekaźnikiem o obciążalności max. do 15A. Do instalacji 12V.

 • Immobilizer SPIT 805...

  Cena 127,00 zł

  Uniwersalny immobilizer transponderowy z dwoma identyfikatorami - transponderami. Urządzenie ma za zadanie zabezpieczyć auto przed kradzieżą poprzez blokadę dwóch obwodów elektrycznych. Nowoczesne rozwiązanie, wielofunkcyjne i komfortowe w obsłudze. Rozbrajanie urządzenia polega na zbliżeniu transpondera do pętli sczytującej umieszczonej w ukrytym miejscu w samochodzie. Produkt polski.

 • Blokada zapłonu AC-02...

  Cena 89,00 zł

  Pilot - impulsowo co 3 sekundy wysyła sygnał do centrali głównej (sygnalizacja diodą LED w pilocie) i jeśli znajduje się w jej zasięgu, to odebrany sygnał zostanie odpowiednio zidentyfikowany i blokada nie jest załączona. Natomiast jeśli pilot straci łączność z centralką i w ciągu 20 sekund nie zostanie zidentyfikowany, to blokada spowoduje rozłączenie na wbudowanym przekaźniku ( np. zapłonu )

 • Blokada sensorowa CYKLOP...

  Cena 41,00 zł

  MIKROPROCESOROWA BLOKADA ZAPŁONU z funkcją antyporwaniową i możliwością dezaktywacji - wprowadzenia w stan serwisowy. Blokadę można zamontować w samochodzie, quadzie, motocyklu, ...praktycznie wszędzie tam gdzie mamy instalację 12V. Urządzenie posiada wbudowany przekaźnik ''odcinający'', którym możemy zablokować np. pompę paliwową, obwód zapłonu lub np. dodatkowy elektrozawór.

 • IMMOBILIZER BLOKADA NOXON...

  Cena 170,00 zł

  Dobrej klasy immobilizer NOXON mini będący następcą modeli 102, 103 - blokada jednego obwodu elektrycznego ( np. zapłonu). Urządzenie wykonane w nowoczesnej technologii, pracujące na częstotliwości 2,4 GHz. Niewielkie gabaryty: 60x28x19mm.

  Rozmiary nadajnika: 50x28x6mm

  Na wyposażeniu: dwa nadajniki, dwie baterie CR2032, buzer sygnalizacyjny,  dwie zawieszki (nadajników), przycisk serwisowy.