Automaty do bram przesuwnych

Automaty do bram przesuwnych

Napędy do bram przesuwnych

Napęd do bram przesuwnych to niezawodny automat zapewniający m.in. wysoki komfort wyjazdu i wjazdu na posesję.

W sklepie internetowym ELTAK oferujemy automaty do bram przesuwnych, wyróżniające się na tle konkurencyjnych odpowiedników niezawodnością działania i solidnym wykonaniem.

Jaki napęd do bramy przesuwnej?

Kupując napęd do bramy przesuwnej, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.
Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę częstotliwość używania produktu – w tym to, czy brama przesuwna będzie używana w domu, czy może w obiekcie przemysłowym. Jest to bardzo ważne, ponieważ trzeba dokonać wyboru siłownika do bramy przesuwnej o odpowiedniej mocy klasie użytkowej.

Następnym czynnikiem, który trzeba wziąć tu pod uwagę, jest ciężar bramy i jej długość – jest to ważne dlatego, aby napęd nie był wykorzystywany do granic swoich parametrów. Na pracę silnika do bramy przesuwnej wpływ mają również warunki pogodowe, np. mróz wpływa na zgęstnienie smaru, co powoduje zwiększenie oporu tarcia podczas pracy.

Podczas pracy napędu ważną rolę odgrywa również listwa zębata. Na rynku dostępne są listwy metalowe oraz takie z tworzywa sztucznego. Różnica między nimi dotyczy sposobu montażu. Listwa z tworzywa jest cichsza w pracy, ale maksymalny ciężar bramy dla takiej listwy wynosi 400 kg.

Należy również pamiętać o funkcjach centrali sterującej, napięciu zasilania silnika oraz awaryjnym otwieraniu bramy.

Automaty do bram przesuwnych
Automaty do bram przesuwnych

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 12 pozycji
Aktywne filtry
 • Automat KSE380 do bramy...

  Cena 990,00 zł

  Napęd bramy KSE380, to silniejszy brat napędu KSE180, cechuje go duża stabilność oraz niezawodność przy bramach o łącznej masie do 2000kg. Atutem napędów z serii KSE jest cicha praca oraz doskonałe proporcje ceny do jakości.

 • Automat KSE180 napęd do...

  Cena 920,00 zł

  Napęd do bramy przesuwnej KSE180 jest młodszym bratem napędu KSE380. Przy zastosowaniu automatu do bram o masie nieprzekraczającej 1000kg, wysoka niezawodność oraz stabilna praca - sprawdzony, od wielu lat w sprzedaży. Teraz w ofercie z nowoczesną lampą LED z obwodem antenowym.

 •  Automaty tej serii również odznaczają  się wysoką jakością wykonania mechanicznego, przemyślaną konstrukcją wewnętrzną, i świetnie działającą, niezawodną, nowoczesną elektroniką. System automatycznej nauki dystansów wyłączników krańcowych. Wolny start, spowalnianie przy zamykaniu. Funkcja furtka z pilota.

 • Sprawdzony, niezawodny, od kilku lat w ofercie. NAJNOWSZA WERSJA STEROWNIKA Z FUNKCJĄ "AUTOREVERS ". ZAAWANSOWANE FUNKCJE ELEKTRONICZNE !. Łagodny start , wolny stop z regulacją czasu trwania. Funkcja "furtka " dostępna z pilota.  AUTOMAT DO BRAMY PRZESUWNEJ SL600ACM - komplet ze sterownikiem i pilotami. Wyłączniki krańcowe magnetyczne. Czujnik Halla w obsłudze funkcji autorevers. TERAZ W KOMPLECIE Z PODKŁADKĄ MONTAŻOWĄ !

 • SL600 ACM Revers automat...

  Cena 710,00 zł

  SL600ACM - TERAZ W KOMPLECIE Z FOTOKOMÓRKĄ oraz z NOWOCZESNĄ LAMPĄ LED. Solidny , sprawdzony napęd , Pełny komfort obsługi bramy - wolny start/stop, "furtka z pilota". Niezawodny silnik indukcyjny. Najnowsza wersja automatu SL600ACM z funkcją "AUTOREVERS".

 • SL1000 ACM REVERS automat...

  Cena 750,00 zł

  Komplet z dwoma pilotami. Magnetyczne wyłączniki krańcowe. Elektronika z rozbudowanymi funkcjami sterowania silnikiem. Solidny, sprawdzony napęd z nowoczesną elektroniką , umożliwiającą komfortową obsługę. Wolny start i stop. Wersja sterownika z funkcją "REVERS" - powrót do otwarcia po napotkaniu przeszkody.

  Teraz w komplecie z płytą montażową pod podstawę.

 • SL1500 ACM REVERS automat...

  Cena 870,00 zł

  Najmocniejszy z serii SL, solidny, napęd o przemyślanej konstrukcji z najnowszą elektroniką , umożliwiającą  komfortową obsługę. Automat sam "uczy" się dystansów do wyłączników krańcowych. Wolny start/stop ,funkcja "revers" - powrót do otwarcia po napotkaniu przeszkody (czujnik Halla). Uszczelniona obudowa elektroniki świetnie zabezpieczająca sterownik. W komplecie z płytą montażową pod podstawę

 • Nowość - największy, najmocniejszy automat z serii SL. Automaty z serii SL wyróżniają się wysoką jakością wykonania mechanicznego, przemyślaną konstrukcją wewnętrzną, i świetnie działającą, niezawodną, nowoczesną elektroniką.

  SL1500 to model w którym zastosowano najmocniejszy silnik indukcyjny o mocy 550W, poza tym, niczym nie różni się od modelu 1000.