Automaty do bram przesuwnych

Automaty do bram przesuwnych

Napędy do bram przesuwnych

Napęd do bram przesuwnych to niezawodny automat zapewniający m.in. wysoki komfort wyjazdu i wjazdu na posesję.

W sklepie internetowym ELTAK oferujemy automaty do bram przesuwnych, wyróżniające się na tle konkurencyjnych odpowiedników niezawodnością działania i solidnym wykonaniem.

Jaki napęd do bramy przesuwnej?

Kupując napęd do bramy przesuwnej, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.
Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę częstotliwość używania produktu – w tym to, czy brama przesuwna będzie używana w domu, czy może w obiekcie przemysłowym. Jest to bardzo ważne, ponieważ trzeba dokonać wyboru siłownika do bramy przesuwnej o odpowiedniej mocy klasie użytkowej.

Następnym czynnikiem, który trzeba wziąć tu pod uwagę, jest ciężar bramy i jej długość – jest to ważne dlatego, aby napęd nie był wykorzystywany do granic swoich parametrów. Na pracę silnika do bramy przesuwnej wpływ mają również warunki pogodowe, np. mróz wpływa na zgęstnienie smaru, co powoduje zwiększenie oporu tarcia podczas pracy.

Podczas pracy napędu ważną rolę odgrywa również listwa zębata. Na rynku dostępne są listwy metalowe oraz takie z tworzywa sztucznego. Różnica między nimi dotyczy sposobu montażu. Listwa z tworzywa jest cichsza w pracy, ale maksymalny ciężar bramy dla takiej listwy wynosi 400 kg.

Należy również pamiętać o funkcjach centrali sterującej, napięciu zasilania silnika oraz awaryjnym otwieraniu bramy.

Automaty do bram przesuwnych
Automaty do bram przesuwnych

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 15 pozycji

Aktywne filtry

 • Automat KSE380 napęd bramy...

  Cena 1 097,00 zł

  Napęd bramy KSE380, to silniejszy brat napędu KSE180, cechuje go duża stabilność oraz niezawodność przy bramach o łącznej masie do 2000kg. Atutem napędów z serii KSE jest cicha praca oraz dobre proporcje ceny do jakości.

 • Automat KSE180 napęd do...

  Cena 997,00 zł

  Napęd do bramy przesuwnej KSE180 jest młodszym bratem napędu KSE380. Przy zastosowaniu automatu do bram o masie nieprzekraczającej 1000kg, wysoka niezawodność oraz stabilna praca - sprawdzony, od wielu lat w sprzedaży. Teraz w ofercie z nowoczesną lampą LED z obwodem antenowym.

 • Sprawdzony, niezawodny, od kilku lat w ofercie. NAJNOWSZA WERSJA STEROWNIKA Z FUNKCJĄ "AUTOREVERS ". ZAAWANSOWANE FUNKCJE ELEKTRONICZNE !. Łagodny start , wolny stop z regulacją czasu trwania. Funkcja "furtka " dostępna z pilota.  AUTOMAT DO BRAMY PRZESUWNEJ SL600ACM - komplet ze sterownikiem i pilotami. Wyłączniki krańcowe magnetyczne. Czujnik Halla w obsłudze funkcji autorevers. TERAZ W KOMPLECIE OSŁONĄ NA TRYB I Z PODKŁADKĄ MONTAŻOWĄ !

 • SL600 ACM Revers automat...

  Cena 750,00 zł

  SL600ACM - TERAZ W KOMPLECIE Z FOTOKOMÓRKĄ oraz z NOWOCZESNĄ LAMPĄ LED WYPOSAŻONĄ W OBWÓD ANTENOWY, do montażu poziomego i pionowego. Solidny , sprawdzony napęd , Pełny komfort obsługi bramy - wolny start/stop, "furtka z pilota". Niezawodny silnik indukcyjny. Najnowsza wersja automatu SL600ACM z osłoną na zębatkę i funkcją "AUTOREVERS

 • SL1000 ACM REVERS automat...

  Cena 779,00 zł

  Komplet z dwoma pilotami. Magnetyczne wyłączniki krańcowe. Elektronika z rozbudowanymi funkcjami sterowania silnikiem. Solidny, sprawdzony napęd z nowoczesną elektroniką , umożliwiającą komfortową obsługę. Wolny start i stop. Wersja sterownika z funkcją "REVERS" - powrót do otwarcia po napotkaniu przeszkody. Przekładnia mechaniczna w komorze olejowej.

  Teraz w komplecie z płytą montażową pod podstawę.

 • SL1000ACM REVERS automat...

  Cena 870,00 zł

  Komplet z dwoma pilotami. Magnetyczne wyłączniki krańcowe. - Nowa elektronika z rozbudowanymi funkcjami sterowania silnikiem. Solidny, sprawdzony napęd z nowoczesną bezawaryjną elektroniką , umożliwiającą komfortową obsługę. Wolny start i stop. Wersja sterownika z funkcją "REVERS" - powrót do otwarcia po napotkaniu przeszkody. W zestawie niezawodne fotokomórki i efektowna lampa do montażu pion/poziom. Precyzyjnie wykonany z solidną mechaniką. Przekładnia umieszczona w komorze z olejowej.

 • Automat do bramy przesuwnej...

  Cena 1 029,00 zł

  Napęd bramy KSE380, to silniejszy brat napędu KSE180, cechuje go duża stabilność oraz niezawodność przy bramach o łącznej masie do 2000kg. Atutem napędów z serii KSE jest cicha praca oraz doskonałe proporcje ceny do jakości. Aluminiowy korpus gwarantuje wytrzymałość. Magnetyczne wyłączniki krańcowe rozwiązanie zapewniają wyjątkowo długą i bezawaryjną pracę napędu.

 • Automat KSE180 bramy...

  Cena 939,00 zł

  Napęd  KSE180 jest młodszym bratem KSE380. Przy zastosowaniu automatu do bram o masie nieprzekraczającej 1000kg, wykazuje się doskonałą niezawodnością oraz stabilnością pracy. KSE180 to produkt dobrej klasy oraz świetna proporcja ceny do jakości. Odlew aluminiowy gwarantuje dużą wytrzymałość. Moc automatu 370W!!! w zupełności wystarcza do ciężkich warunków pracy. Magnetyczne wyłączniki krańcowe.