Automaty do bram przesuwnych

Automaty do bram przesuwnych

Automat do bramy przesuwnej

Poszukujesz wysokiej jakości elektroniki użytkowej, dzięki której zapewnisz sobie funkcjonalne działanie sprzętów w domu, gospodarstwie czy też w samochodzie? W sklepie internetowym ELTAK znajdziesz między innymi automat do bramy przesuwnej, wyróżniający się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników niezawodnością i solidnym wykonaniem. Z jego pomocą zagwarantujesz sobie wygodne sterowanie wjazdem na posesję. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej oferty! Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu klientom z całej Polski wysokiej jakości produktów, dzięki którym w tani i skuteczny sposób zabezpieczysz swoje mienie, wyposażysz samochód czy też zapewnisz funkcjonalne sterowanie systemem bramowym. Zarówno proponowany automat do bramy przesuwnej, jak i pozostałe nasze propozycje od wielu lat cieszą się zaufaniem polskich konsumentów, którzy docenili ich standard wykonania oraz niezawodne działanie dostępne w bardzo przystępnych cenach.

automaty do bram przesuwnych
Automat do bramy przesuwnej

Automaty do bram przesuwnych

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 11 pozycji

Aktywne filtry

 • Automat KSE380 do bramy...

  Cena 950,00 zł

  Napęd bramy KSE380, to silniejszy brat napędu KSE180, cechuje go duża stabilność oraz niezawodność przy bramach o łącznej masie do 2000kg. Atutem napędów z serii KSE jest cicha praca oraz doskonałe proporcje ceny do jakości.

 • Automat KSE180 napęd do...

  Cena 900,00 zł

  Napęd do bramy przesuwnej KSE180 jest młodszym bratem napędu KSE380. Przy zastosowaniu automatu do bram o masie nieprzekraczającej 1000kg, wysoka niezawodność oraz stabilna praca - sprawdzony, od wielu lat w sprzedaży. Teraz w ofercie z nowoczesną lampą LED z obwodem antenowym.

 •  Automaty tej serii również odznaczają  się wysoką jakością wykonania mechanicznego, przemyślaną konstrukcją wewnętrzną, i świetnie działającą, niezawodną, nowoczesną elektroniką. System automatycznej nauki dystansów wyłączników krańcowych. Wolny start, spowalnianie przy zamykaniu. Funkcja furtka z pilota.

 • Sprawdzony, niezawodny, od kilku lat w ofercie. NAJNOWSZA WERSJA STEROWNIKA Z FUNKCJĄ "AUTOREVERS ". ZAAWANSOWANE FUNKCJE ELEKTRONICZNE !. Łagodny start , wolny stop z regulacją czasu trwania. Funkcja "furtka " dostępna z pilota.  AUTOMAT DO BRAMY PRZESUWNEJ SL600ACM - komplet ze sterownikiem i pilotami. Wyłączniki krańcowe magnetyczne. Czujnik Halla w obsłudze funkcji autorevers. TERAZ W KOMPLECIE Z PODKŁADKĄ MONTAŻOWĄ !

 • SL600 ACM Revers automat...

  Cena 710,00 zł

  SL600ACM - TERAZ W KOMPLECIE Z FOTOKOMÓRKĄ oraz z NOWOCZESNĄ LAMPĄ LED. Solidny , sprawdzony napęd , Pełny komfort obsługi bramy - wolny start/stop, "furtka z pilota". Niezawodny silnik indukcyjny. Najnowsza wersja automatu SL600ACM z funkcją "AUTOREVERS". Teraz dodatkowo z płytą montażową i osłoną zębatki.

 • SL1000 ACM REVERS automat...

  Cena 770,00 zł

  Komplet z dwoma pilotami. Magnetyczne wyłączniki krańcowe. Elektronika z rozbudowanymi funkcjami sterowania silnikiem. Solidny, sprawdzony napęd z nowoczesną elektroniką , umożliwiającą komfortową obsługę. Wolny start i stop. Wersja sterownika z funkcją "REVERS" - powrót do otwarcia po napotkaniu przeszkody.

  Teraz w komplecie z płytą montażową pod podstawę.

 • SL1500 ACM REVERS automat...

  Cena 890,00 zł

  Najmocniejszy z serii SL, solidny, napęd o przemyślanej konstrukcji z najnowszą elektroniką , umożliwiającą  komfortową obsługę. Automat sam "uczy" się dystansów do wyłączników krańcowych. Wolny start/stop ,funkcja "revers" - powrót do otwarcia po napotkaniu przeszkody (czujnik Halla). Uszczelniona obudowa elektroniki świetnie zabezpieczająca sterownik. W komplecie z płytą montażową pod podstawę

 • SL1500 ACM REVERS automat...

  Cena 990,00 zł

  Nowość - największy, najmocniejszy automat z serii SL. Automaty z serii SL wyróżniają się wysoką jakością wykonania mechanicznego, przemyślaną konstrukcją wewnętrzną, i świetnie działającą, niezawodną, nowoczesną elektroniką.

  SL1500 to model w którym zastosowano najmocniejszy silnik indukcyjny o mocy 550W, poza tym, niczym nie różni się od modelu 1000.