Automaty do bram przesuwnych

Automaty do bram przesuwnych

Napędy do bram przesuwnych

Napęd do bram przesuwnych to niezawodny automat zapewniający m.in. wysoki komfort wyjazdu i wjazdu na posesję.

W sklepie internetowym ELTAK oferujemy automaty do bram przesuwnych, wyróżniające się na tle konkurencyjnych odpowiedników niezawodnością działania i solidnym wykonaniem.

Jaki napęd do bramy przesuwnej?

Kupując napęd do bramy przesuwnej, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.
Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę częstotliwość używania produktu – w tym to, czy brama przesuwna będzie używana w domu, czy może w obiekcie przemysłowym. Jest to bardzo ważne, ponieważ trzeba dokonać wyboru siłownika do bramy przesuwnej o odpowiedniej mocy klasie użytkowej.

Następnym czynnikiem, który trzeba wziąć tu pod uwagę, jest ciężar bramy i jej długość – jest to ważne dlatego, aby napęd nie był wykorzystywany do granic swoich parametrów. Na pracę silnika do bramy przesuwnej wpływ mają również warunki pogodowe, np. mróz wpływa na zgęstnienie smaru, co powoduje zwiększenie oporu tarcia podczas pracy.

Podczas pracy napędu ważną rolę odgrywa również listwa zębata. Na rynku dostępne są listwy metalowe oraz takie z tworzywa sztucznego. Różnica między nimi dotyczy sposobu montażu. Listwa z tworzywa jest cichsza w pracy, ale maksymalny ciężar bramy dla takiej listwy wynosi 400 kg.

Należy również pamiętać o funkcjach centrali sterującej, napięciu zasilania silnika oraz awaryjnym otwieraniu bramy.

Automaty do bram przesuwnych
Automaty do bram przesuwnych

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 14 pozycji
Aktywne filtry
 • Automat KSE380 do bramy...

  Cena 1 160,00 zł

  Napęd bramy KSE380, to silniejszy brat napędu KSE180, cechuje go duża stabilność oraz niezawodność przy bramach o łącznej masie do 2000kg. Atutem napędów z serii KSE jest cicha praca oraz dobre proporcje ceny do jakości.

 • Automat KSE180 napęd do...

  Cena 1 120,00 zł

  Napęd do bramy przesuwnej KSE180 jest młodszym bratem napędu KSE380. Przy zastosowaniu automatu do bram o masie nieprzekraczającej 1000kg, wysoka niezawodność oraz stabilna praca - sprawdzony, od wielu lat w sprzedaży. Teraz w ofercie z nowoczesną lampą LED z obwodem antenowym.

 • Sprawdzony, niezawodny, od kilku lat w ofercie. NAJNOWSZA WERSJA STEROWNIKA Z FUNKCJĄ "AUTOREVERS ". ZAAWANSOWANE FUNKCJE ELEKTRONICZNE !. Łagodny start , wolny stop z regulacją czasu trwania. Funkcja "furtka " dostępna z pilota.  AUTOMAT DO BRAMY PRZESUWNEJ SL600ACM - komplet ze sterownikiem i pilotami. Wyłączniki krańcowe magnetyczne. Czujnik Halla w obsłudze funkcji autorevers. TERAZ W KOMPLECIE Z PODKŁADKĄ MONTAŻOWĄ !

 • SL1000 ACM REVERS automat...

  Cena 790,00 zł

  Komplet z dwoma pilotami. Magnetyczne wyłączniki krańcowe. Elektronika z rozbudowanymi funkcjami sterowania silnikiem. Solidny, sprawdzony napęd z nowoczesną elektroniką , umożliwiającą komfortową obsługę. Wolny start i stop. Wersja sterownika z funkcją "REVERS" - powrót do otwarcia po napotkaniu przeszkody.

  Teraz w komplecie z płytą montażową pod podstawę.

 • Automat do bramy przesuwnej...

  Cena 1 090,00 zł

  Napęd bramy KSE380, to silniejszy brat napędu KSE180, cechuje go duża stabilność oraz niezawodność przy bramach o łącznej masie do 2000kg. Atutem napędów z serii KSE jest cicha praca oraz doskonałe proporcje ceny do jakości. Aluminiowy korpus gwarantuje wytrzymałość. Magnetyczne wyłączniki krańcowe rozwiązanie zapewniają wyjątkowo długą i bezawaryjną pracę napędu.

 • Automat do bramy przesuwnej...

  Cena 1 020,00 zł

  Napęd  KSE180 jest młodszym bratem KSE380. Przy zastosowaniu automatu do bram o masie nieprzekraczającej 1000kg, wykazuje się doskonałą niezawodnością oraz stabilnością pracy. KSE180 to produkt dobrej klasy oraz świetna proporcja ceny do jakości. Odlew aluminiowy gwarantuje dużą wytrzymałość. Moc automatu 370W!!! w zupełności wystarcza do ciężkich warunków pracy. Magnetyczne wyłączniki krańcowe.

 • FAAC 740 DELTA 2 automat...

  Cena 1 300,00 zł

  Modele 740 i 741 przeznaczone są do automatyzacji bram wjazdowych o długości maksymalnej 15m i ciężarze do 500 kg (740) lub 900 kg (741) Zastosowane w nich silniki 230V zapewniają większą siłę pracy niż w modelach 12/24V, a ich konstrukcja oparta wyłącznie na przekładniach metalowych i precyzyjnym łożyskowaniu wału głównego gwarantuje niezawodną obsługę bramy przesuwnej o dowolnej konstrukcji przez długie lata.

 • PYM-2205 automat napęd...

  Cena 720,00 zł

  Wysokiej jakości wykonanie mechaniczne . Automat wyposażony w sterownik z rozbudowanym funkcjonalnie procesorem. Duże możliwości ustawień funkcji i regulacje poszczególnych parametrów pracy pozwalają na bardzo elastyczne i wszechstronne dostosowanie do warunków pracy i  wymagań użytkownika np. czas pauzy w funkcji furtki, sposób reakcji na przeciążenie mechaniczne - cofanie (reverse), zatrzymanie ...i wiele innych. Sterownik z systemem automatycznej nauki dystansu ( zakresu ) pracy bramy. Centrala sterująca wyposażona w pamięć nieulotną pozwalającą na zachowanie wszelkich ustawień  po zaniku zasilania. Po przerwie w zasilaniu automat nie musi na nowo uczyć się dystansów.