Przesuwnych, rolet

Przesuwnych, rolet

Sterowniki do bram przesuwnych - sterownik SL

Witaj w sklepie internetowym ELTAK! Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy szeroką ofertę elektroniki użytkowej, wśród której znalazł się także sterownik SL. Podobnie jak i pozostałe nasze propozycje, spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Atrakcyjna cena zakupu, którą połączyliśmy z wysoką jakością wykonania oraz działania sprawia, że wybrany produkt doskonale sprawdzi się w Twoim domu lub gospodarstwie. W naszym asortymencie znajdziesz artykuły o różnorodnych funkcjach, np. regulacji czasu łagodnego domykania czy też zabezpieczenia czasowego pracy siłownika, dzięki czemu bez problemu wybierzesz dla siebie sprzęt dopasowany do rodzaju bramy oraz Twoich potrzeb. Zamów jedną z naszych propozycji już dziś i ciesz się wygodną obsługą wjazdu na swoją posesję!

sterowniki do bram przesuwnych
Sterownik SL do bram przesuwnych

Przesuwnych, rolet

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 10 pozycji

Aktywne filtry

 • Sterownik BRAMSTER...

  Cena 139,00 zł

  BRAMSTER - STEROWNIK DO BRAM PRZESUWNYCH, ROLET. model promocyjny BRAMSTER.

  Sterownik przeznaczony jest do sterowania napędami bram przesuwnych i roletami wyposażonymi w silniki zasilane napięciem stałym lub przemiennym 12 V , 24V lub 230V.

 • Sterownik do bramy...

  Cena 159,00 zł

  WOSTER RSB Sterownik  w obudowie hermetyzowanej, przeznaczony jest do sterowania napędami bram przesuwnych i roletami wyposażonymi w silniki zasilane napięciem stałym ( np. 15V, 24V ) lub przemiennym 230v jedno fazowym. Przy zastosowaniu zespołu styczników - możliwość sterowania silnikami trójfazowymi. Sterownik przystosowany do współpracy z wyłącznikami krańcowymi typu NO ( normal open).

 • Sterownik do bramy...

  Cena 151,00 zł

  WOSTER RSB Sterownik w obudowie hermetyzowanej, przeznaczony jest do sterowania napędami bram przesuwnych i roletami wyposażonymi w silniki zasilane napięciem stałym ( np. 15V, 24V ) lub przemiennym 230V jednofazowym. Przy zastosowaniu zespołu styczników możliwe sterowanie silnikiem trójfazowym. Urządzenie współpracuje z wyłącznikami krańcowymi typu NO ( normal open ).

 • Nowoczesny profesjonalny sterownik do napędu bramy przesuwnej. Wolny start, powolne zatrzymywanie. Wyspecjalizowany procesor z funkcją automatycznej nauki dystansów do wyłączników krańcowych. Może być wykorzystany do sterownia jakiegokolwiek silnika na napięcie 230V, przystosowanego do pracy w dwóch kierunkach i którego moc nie przekracza 700W. Dwa piloty zmiennokodowe o dużym zasięgu do 100 m ( w otwartej przestrzeni) w komplecie ze sterownikiem.

 • ZAAWANSOWANE FUNKCJE ELEKTRONICZNE ! Sterownik do automatów serii SL600, SL1000, SL1500... ACM, ACS . ( do automatów z wyłącznikami krańcowymi mechanicznymi lub magnetycznymi, ( NO lub NC ). Możliwość zastosowania w innych automatach do bram przesuwnych wyposażonych w silniki na napięcie 230V AC

 • Sterownik BRAMSTER...

  Cena 149,99 zł

  BRAMSTER Sterownik przeznaczony jest do sterowania napędami bram przesuwnych i roletami wyposażonymi w silniki zasilane napięciem stałym 12V....24V lub przemiennym 230V. Do współpracy z wyłącznikami krańcowymi typu NO.

 • RSB-1S PROFESJONALNA CENTRALA STERUJĄCA DO AUTOMATYZACJI BRAMY JEDNOSKRZYDŁOWEJ, PRZESUWNEJ, SZLABANU, ROLETY, DRZWI GARAŻOWYCH...do współpracy z jednym siłownikiem - silnikiem. W komplecie z 3 pilotami kodu zmiennego KEELOQ®. Zasilanie centrali sterującej: 12 - 24 VAC współpraca z siłownikami: 12 - 36VDC. Czujniki przeciążeniowe, łagodny start i stop, automatyczne programowanie autodiagnostyka.

 • Wysokiej klasy sterownik o zaawansowanych funkcjach obsługi silnika bramy przesuwnej w którego skład wchodzą: Centrala sterująca automatów KSE180/380 – wyposażona w odbiornik radiowy 433,92Mhz Szczegółowa instrukcja po polsku, Nieograniczone wsparcie ze strony naszego zespołu technicznego,