Elektronika użytkowa

Elektronika użytkowa

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

 • Zasilacz modułowy...

  Cena 41,00 zł

  Zasilacz LED 12V 10A 120W przetwornica impulsowa do zastosowań wewnątrz.

  Zasilacz  - moduł może być stosowany w systemach elektroniki przemysłowej może mieć bardzo szerokie , uniwersalne zastosowanie . Doskonale nadaje się do zasilania  taśm ledowych umieszczonych pod stopniami schodów, w  meblach, w elementach wystroju wnętrz, jako moduł zasilający tablice informacyjne itp....

  Zaletą tego zasilacza jest doskonały stosunek jakości do ceny, co czyni go bardzo atrakcyjnym produktem.

 • Włącznik zdalny 230V

  Cena 74,00 zł

  Zdalny włącznik 230V AC,  to zgrabne i skuteczne urządzenie, genialne w swojej prostocie. Gabarytowo nie różni się wiele od zwykłej kostki połączeniowej. Dlatego łatwo można go schować w miejscu niewidocznym np. w puszce, w gniazdku, lampie, kinkiecie, plafonie, rurze od lampy ulicznej, obudowie małego urządzenia na 230V itp.).

  Montaż jest banalny tzn. rozcinamy przewód zasilający 230V i łączymy go za pomocą tej kostki (łatwiej już się nie da). Pobór prądu praktycznie-żaden – niezauważalny) i uzyskujemy możliwość zdalnego odcinania i załączania obwodu za pomocą pilota radiowego. Maksymalna moc odbiornika 700W (100 metrów zasięgu maksymalnie).

  W komplecie jest uchwyt na ścianę, aby pilot mógł służyć jako dodatkowy włącznik światła np. w miejscu lepiej dostępnym.