Skrzydłowych

Skrzydłowych

Skrzydłowych

Aktywne filtry

 • Sterownik RSB-2S bramy...

  Cena 319,00 zł

  RSB-2S PROFESJONALNA CENTRALA STERUJĄCA DO AUTOMATYZACJI BRAMY DWUSKRZYDŁOWEJ z 3 pilotami kodu zmiennego KEELOQ® zasilanie centrali sterującej: 13,5 - 24 V AC/DC współpraca z siłownikami : 12 - 36VDC czujniki przeciążeniowe łagodny start i stop automatyczne programowanie autodiagnostyka 2-segmentowy wyświetlacz LED PRODUKT POLSKI, objęty gwarancją.

 • Sterownik RSB-1S bramy...

  Cena 290,00 zł

  RSB-1S  POLSKA CENTRALA STERUJĄCA DO AUTOMATYZACJI BRAMY JEDNOSKRZYDŁOWEJ, PRZESUWNEJ, SZLABANU, ROLETY, DRZWI GARAŻOWYCH...do współpracy z jednym siłownikiem - silnikiem. W komplecie z 3 pilotami kodu zmiennego KEELOQ®. Zasilanie centrali sterującej: 13-24 VAC współpraca z siłownikami: 12 - 36VDC. Czujniki przeciążeniowe, łagodny start i stop, automatyczne programowanie autodiagnostyka.

 • MAXSTER SH4 radiolinia...

  Cena 99,00 zł

  Polski , uniwersalny sterownik radiowy , 2 kanały, kod zmienny . Praca kanałów w trybie bistabilnym i czasowym, zależna i niezależna . Zasilanie 8-12 V DC.

 • UNISTER radiolinia...

  Cena 80,00 zł

  Polski sterownik UNISTER-SH 12V jest dwukanałowym sterowaniem o wszechstronnych zastosowaniach. Posiada on możliwość sterowania 2 kanałami, za pomocą pilotów używanych do obsługi innych urządzeń radiowych (sterowniki bram, alarmy samochodowe itp.). Piloty muszą pracować na częstotliwości 433,92 MHz.

 • RSB-2S sterownik bramy...

  Cena 329,00 zł

  RSB-2S

  PROFESJONALNA CENTRALA STERUJĄCA. DO AUTOMATYZACJI BRAMY DWUSKRZYDŁOWEJ

  z 3 pilotami kodu zmiennego KEELOQ®

  zasilanie centrali sterującej: 12 - 24 VAC (transformator), 13,5 - 24VDC, ew. zasilanie awaryjne 24VDC

  współpraca z siłownikami na napięcie : 12 - 36VDC

  Czujniki przeciążeniowe, łagodny start i stop, automatyczne programowanie, autodiagnostyka, 2-segmentowy wyświetlacz LED. Współpraca z siłownikami wyposażonymi w wyłączniki krańcowe.

  PRODUKT POLSKI.

 • SW400. Nowoczesna, profesjonalna, niezawodna centrala sterująca do siłowników dwuprzewodowych na napięcie 24V DC. Siłowniki mogą być z wbudowanymi wyłącznikami krańcowymi lub bez wyłączników krańcowych. Dwie prędkości pracy siłownika - łagodne zamykanie i otwieranie . Łatwe uruchomienie i dogodna obsługa dzięki automatycznej procedurze nauki dystansu siłownika i nauki progów przeciążeniowych w układzie amperometrycznym.

  Centrala stosowana w zestawach SW400DC oferowanych w naszym sklepie.

  Nowoczesny wyspecjalizowany procesor zapewniający dużą funkcjonalność, niezawodność systemu.

  Świetna relacja: jakość -cena.

 • PK300DC PK350DC centrala...

  Cena 490,00 zł

  PK300/350. Nowoczesna, profesjonalna i niezawodna centrala sterująca. Posiada sterownik wyposażony w funkcję automatycznej nauki czasu pracy siłowników i nauki wartości progów. przeciążeniowych dla układu amperometrycznego.  Stanowi to duże ułatwienie w uruchomieniu układu, usprawnienia montaż. Dostępna również opcja ustawień ręcznych i korekt ustawień automatycznych. Stosowana w zestawach bram skrzydłowych PK300 i PK350 oferowanych w naszym sklepie.

  Duża funkcjonalność sterownika. Do współpracy z siłownikami na napięcie 24VDC. Współpraca z siłownikami dwuprzewodowymi bez wyłączników krańcowych lub z siłownikami wyposażonymi w wewnętrzne wyłączniki krańcowe, wyłączające silnik.

  Nowoczesny wyspecjalizowany procesor zapewniający dużą funkcjonalność, niezawodność i bezpieczeństwo pracy.

 • Płytka sterownika automatów PK300/350.

  Nowoczesny, inteligentny, uniwersalny sterownik. wyposażony w funkcję automatycznej nauki czasu pracy siłowników i nauki progów przeciążeniowych dla układu amperometrycznego. Zautomatyzowanie procesu stanowi duże ułatwienie w uruchomieniu układu, uproszczenie montażu. Duża funkcjonalność sterownika. Przeznaczony do współpracy z siłownikami na napięcie od12V DC do 24V DC. Współpraca z siłownikami dwuprzewodowymi bez wyłączników, lub z wyposażonymi w wyłączniki krańcowe. Zastosowanie uniwersalne, może być stosowany do współpracy z większością siłowników bramowymi  o mocy do: 2x 100W(24V) lub 2x50W(12V).

  Zasilanie sterownika 12-24 V AC/DC