Napędy bram jednoskrzydłowych

Napędy bram jednoskrzydłowych

Napędy bram jednoskrzydłowych

Aktywne filtry

 • PK350DC napęd bramy...

  Cena 950,00 zł

  Zestaw  oparty o siłownik  PK350 DC o dużej mocy (80W/24VDC) i dużym skoku ramienia (54cm). Sprawdzona jakość, od lat w produkcji. Całkowicie metalowa konstrukcja. Ramię siłownika w kompozycie aluminiowym zapewniającym trwały wygląd, odporność na korozję. Obecnie w komplecie z nowym, nowoczesnym sterownikiem wyposażonym w funkcję automatycznej nauki czasu pracy siłownika i ustalania progów przeciążeniowych dla układu amperometrycznego. Ułatwienie w uruchomieniu, uproszczenie montażu. Duża funkcjonalność sterownika

 • SW400DC napęd bramy...

  Cena 1 190,00 zł

  Zestaw  oparty o siłownik  automatu SW400 DC . (60W/24VDC. )Duży skoku ramienia (45cm).WEWNĘTRZNE ELEKTRONICZNE WYŁĄCZNIKI KRAŃCOWE TYPU MAGNETYCZNEGO. Nowoczesna konstrukcja siłownikaz przekładnią planetarną, bardzo masywna, solidna. Wysprzęglanie napędu za pomocą klucza , łatwo dostępne w górnej części siłownika. Całkowicie metalowa konstrukcja. odporna na korozję. Obecnie w komplecie z nowym, nowoczesnym sterownikiem wyposażonym w funkcję automatycznej nauki czasu pracy siłownika i ustalania progów przeciążeniowych dla układu amperometrycznego. Ułatwienie w uruchomieniu, uproszczenie montażu. Duża funkcjonalność sterownika. Możliwość pracy na układzie amperometrycznym z dodatkowym zabezpieczeniem wyłączników krańcowych.

 • PK400AC Napęd automat bramy...

  Cena 1 299,00 zł

  Zestaw na jedno skrzydło, dedykowany do ciężkich i dużych bram o masie skrzydła do 400kg i szerokości skrzydła do 3,5m. Wyjątkowo mocny, solidny, wytrzymały.  Preferowany do montażu na szerokich słupkach. Siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym. Rozwiązanie pozwala na obsługę skrzydeł o dużej głębokości osadzenia zawiasów. W napędach zastosowane niezawodne, bez szczotkowe silniki indukcyjne 230V AC. System spowalniania, wbudowane wyłączniki krańcowe.

 • SW300DC napęd bramy...

  Cena 900,00 zł

  SW300DC to propozycja dla właścicieli średnich i cięższych bram jednoskrzydłowych.

  Na tej aukcji oferta zestawu do bramy jednoskrzydłowej ( lewa, prawa bez różnicy - siłownik symetryczny). Do zastosowań przydomowych. Nowoczesny design, łagodne kształty siłowników. Stylistyka dobrze wpisująca się do wystroju większości bram. Wysoka jakość wykonania siłowników. Bardzo solidna, mocna konstrukcja wewnętrzna i zewnętrzna ( metalowa obudowa). Sprzęgło zwalniane za pomocą kluczyka.

  Nowoczesne profesjonalne rozwiązanie sterownika - uproszczony, zautomatyzowany proces uruchamiania zestawu w jednym kroku.

  Wysuw ramienia siłownika 33 cm.

  Świetna relacja jakość-cena!

  Obsługa skrzydła o wadze do 300kg i 3m szerokości.

 • MPA200 napęd bramy...

  Cena 720,00 zł

  Zestaw MPA200 w tej ofercie zestaw podstawowy dedykowany do małych i średnich, lekkich bram jednoskrzydłowych do 2,5-3 m i wadze do 100kg

  Wersja srebrne siłowniki, wysuwane ramię także w kolorze srebrnym. Dobra jakość wykonania siłowników, profesjonalna hermetyzacja.

  Zestaw wyróżnia się "inteligentnym" sterownikiem o zautomatyzowanej procedurze startowej. Prosty montaż i banalnie łatwe uruchomienie zestawu czyni zestaw "przyjaznym" dla każdego.

  Wąskie mocowania (8cm) dają możliwość montażu na bardzo wąskich słupkach !

  Zaawansowane funkcje elektroniki - spowolnienie przy domykaniu, i otwieraniu bramy, łagodny start,  praca na tzw. "zakładkę".