Siłowniki

Siłowniki

Siłowniki

Aktywne filtry

 • Nowoczesna konstrukcja mechaniczna oparta o solidną, mocną przekładnię planetarną. Siłownik z możliwością wysprzęglenia przekładni- swobodnego wsunięcie/wysunięcie ramienia, w przypadku braku zasilania. Skok ramienia 45 cm, pozwala na uzyskanie dogodnych warunków do uzyskania dużego kąta otwarcia bramy.

  Bardzo mocna stabilna konstrukcja siłownika odporna na duże obciążenia. Wysoka precyzja wykonania.  Uniwersalna łagodna stylistyka świetnie komponująca się z konstrukcją większości bram.

  Obsługa skrzydła bramy o szerokości nawet do 3,5m i wadze do 400kg.

 • Mocne. solidne wykonanie, stabilna cicha praca. Dobra jakość użytych materiałów przekłada się na estetyczny wygład-niezmienny pod wpływem warunków atmosferycznych. Siłownik 2-przewodowy przeznaczony do współpracy z centralami pracującymi na bazie układu amperometrycznego (przeciążeniowego). Do obsługi skrzydła o max. wadze do 300kg i szerokości do 2,5m. Możliwość wysprzęglenia przekładni ślimakowej pozwala na ręczną obsługę bramy w sytuacji awaryjnej. Aktualnie dostępne tylko na prawy słupek (patrząc od wnętrza posesji).

 • Mocne. solidne wykonanie, stabilna cicha praca. Dobra jakość użytych materiałów przekłada się na estetyczny wygład-niezmienny pod wpływem warunków atmosferycznych. Siłownik 2-przewodowy przeznaczony do współpracy z centralami pracującymi na bazie układu amperometrycznego (przeciążeniowego). Do obsługi skrzydła o max. wadze do 300kg i szerokości do 3,0m. Możliwość zwolnienia (za pomocą kluczyka) przekładni ślimakowej, pozwala na ręczną obsługę bramy w sytuacji braku zasilania. Dostępny tylko prawy.

 • Siłownik SW300DC szybki...

  Cena 489,00 zł

  Wyjątkowo solidna konstrukcja, do średnich i cięższych bram skrzydłowych ( do 2,5-3m i 300kg/ skrzydło). Wyposażony w sprzęgło rozłączające przekładnię planetarną. Cicha praca, uniwersalna stylistyka, estetyczny wygląd. Szybki - 2,5 cm/sek.  Oferowany w naszych zestawach SW300DC. 

 • Siłownik MPA200 24V srebrny

  Cena 369,00 zł

  Niezawodny siłownik 24V DC do bram skrzydłowych. Siłownik stosowany w oferowanych na naszym sklepie, zestawach do bram skrzydłowych MPA200.  Obsługa skrzydeł o wadze do 150kg i szerokości do 2,5-3m. Siłownik przystosowany do współpracy ze sterownikami wyposażonymi układ amperometryczny wykrywający przeciążenia siłownika. Siłownik bez wyłączników krańcowych, dwuprzewodowy.  Wysoka jakość wykonania:

  - profesjonalna hermetyzacja siłownika- uszczelki na cylindrze silnika

  - Kompozyt aluminiowy zastosowany na obudowach cylindrycznych zapewniający estetyczny , niezmienny wygląd.

  - wysokiej jakości przekładnia planetarna zapewniająca długą, niezawodną pracę.

 • Siłownik SW200DC nowy...

  Cena 460,00 zł

  Wyjątkowo solidna konstrukcja, reprezentant nowej linii wzorniczej,  do najczęściej spotykanych bram skrzydłowych ( do 2-2,5m i 200kg/ skrzydło). Wyposażony w sprzęgło rozłączające przekładnię planetarną. Cicha praca, uniwersalna stylistyka, estetyczny wygląd. Oferowany w naszych zestawach SW200DC.