Skrzydłowych

Skrzydłowych

Skrzydłowych

Aktywne filtry

 • Bardzo dobrej jakości uniwersalna fotokomórka - głównie do zastosowań w systemach bram wjazdowych. Przystosowana do współpracy z instalacją podtynkową. ŚWIETNA RELACJA JAKOŚĆ-CENA. Technologia: Podczerwień Zasięg : ≤15m Częstotliwość podczerwieni: 1.92 kHz Zasilanie: w przedziale 10-30V AC/DC. Wyjścia pracujące w dwóch trybach NO (normalnie rozwarte) lub NC (normalnie zwarte). Wyjścia niezależne, dostępne na złączu. Dodatkowy przełącznik stanu NO/NC.

 • Lampa LED sygnalizacyjna...

  Cena 67,00 zł

  Estetyczna, jasna i niezawodna lampa sygnalizacyjna wykonana w technologii LED. Bardzo szeroki zakres współpracy z różnymi urządzeniami. Praktycznie- na każde napięcie zasilania. Dzięki temu znajdująca szerokie zastosowanie w świecie automatyki bramowej, domowej i przemysłowej. Kolejne zalety - atuty to, bezszelestna praca ( elektroniczny przerywacz), szczelność ( antena umieszczona pod kloszem). Możliwość montażu na powierzchniach poziomych i pionowych. Wbudowany układ antenowy dostosowany do częstotliwości 433,92 MHZ. Wysoka jakość wykonania.

 • Odbojnik gumowy, ogranicznik skrzydeł, środkowy, z otworami do mocowania.

  Służy do określania miejsca zatrzymania skrzydeł bramy. Niezbędny w systemach bramowych z siłownikami współpracującymi z układami amperometrycznymi-przeciążeniowymi.

  Wymiary:

  83 x 96 x 46 mm

  Otwory mocujące dolne o średnicy 10mm, górne 22mm.

  Rozstaw otworów 50mm.

 • Fotokomórka uniwersalna...

  Cena 53,00 zł

  Fotokomórka natynkowa, uniwersalna , przewodowa z regulacją kąta wiązki w odbiorniku i nadajniku. Wyjścia  sterujące typu NO, NC. Dostępne na złączu, bez konieczności przełączania.

 • Pilot z transmisją w systemie KEELOQ . Duży zasięg, zabezpieczenie przycisków przesuwną klapką. Zasilanie bateria 12V LR27.

 • Pilot oryginalny do sterowników RSB-2S , RSB-1S , WOSTER , MAXSTER. 433,92MHz. Duży zasięg, solidna estetyczna obudowa . System transmisji KEELOQ.

 • Lampa z anteną do bram...

  Cena 56,00 zł

  Uniwersalna lampa ostrzegawcza na napięcie stałe i zmienne 12-240V AC/DC. Nadająca się do współpracy z większością sterowników bram skrzydłowych i przesuwnych. Do wyboru dwa tryby pracy: pulsacyjny i ciągły. Jasna praca. Pozwala na polepszenie zasięgu pilotów dzięki wbudowanej antenie. Nowoczesny wygląd. Wygodny i prosty montaż

 • Radiolinia uniwersalna...

  Cena 63,00 zł

  Uniwersalna radiolinia , sterownik 1-4 kanały współpracująca z pilotami pracującymi na  częstotliwości 433,92MHz, pracującymi w systemie kodu zmiennego KEELOQ®. Idealna do współpracy z  napędami , automatami oferowanymi w naszym sklepie.