Automaty do bram skrzydłowych

Automaty do bram skrzydłowych

Automat do bramy dwuskrzydłowej

W sklepie internetowym ELTAK dostarczamy naszym klientom dobrej jakości automatykę bramową, automaty, które sprawdzą się w domach, gospodarstwach cz też w dużych posesjach. Wśród propozycji znajdziesz automat bramy skrzydłowej, który może być z powodzeniem wykorzystywany w każdym systemie wjazdu na posesję. Jego montaż zagwarantuje Ci bardzo funkcjonalne oraz niezawodne działanie. To automat bramowy, dzięki któremu podniesiesz komfort na swojej posesji, sterując bramą bez konieczności wychodzenia z pojazdu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom z całej Polski, w naszym asortymencie znalazły się wyłącznie sprawdzone rozwiązania z zakresu takiej automatyki. Proponowany automat do bramy skrzydłowej to nie jedyny produkt, który możesz zakupić w sklepie online ELTAK. W przygotowanej ofercie znajdziesz również siłowniki, sterowniki , centrale i inne dedykowane akcesoria do wjazdów na posesję  - fotokomórki , lampy, itp.

automaty do bram dwuskrzydłowych
Automat do bramy dwuskrzydłowej

Automaty do bram skrzydłowych

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

 • ETM01 napęd do bramy...

  Cena 1 150,00 zł

  ETM-01″ – Sprawdzony, od lat w sprzedaży. Niezawodny automat do bram dwuskrzydłowych szyty na miarę potrzeb. Dedykowany do bram o długości skrzydła do 3m i wadze do ok. 200kg. Świetna relacja jakości do ceny. W tym przypadku płacisz za to, co na prawdę jest ważne, oszczędzając na zbędnych „efekciarskich” dodatkach. Wysokiej klasy cyfrowa centrala sterującą „ETM-DG2” .

 • ETM-02 napęd bramy...

  Cena 1 330,00 zł

  Niezawodny automat do bram dwuskrzydłowych ETM-02, który ma obecnie najlepszą oferowaną przez nas relację jakości do ceny. W tym przypadku płacisz za to, co na prawdę jest ważne, oszczędzając na zbędnych „efekciarskich” dodatkach z których i tak nie będziesz korzystał. ..........

 • ETM-02 Automat bramy...

  Cena 895,00 zł

  Szukając automatu do bramy jednoskrzydłowej - jednym z najlepszych, możliwych wyborów będzie zestaw ETM-02(1). Siłowniki charakteryzują się wysoką niezawodnością, dużą mocą silników oraz wysoką prędkością wysuwu. Obsługa skrzydła o szerokości do 3,5m i wadze do 350 kg.

 • PK400 napęd bramy...

  Cena 1 400,00 zł

  Promocja nowego towar!!!

  Zestaw dedykowany do ciężkich i dużych bram o masie skrzydła do 400kg i szerokości do 3,5m. Preferowany do montażu na szerokich słupkach. Siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym. Rozwiązanie pozwala na obsługę skrzydeł o dużej głębokości osadzenia zawiasów. W napędach zastosowane niezawodne, bez szczotkowe silniki indukcyjne!

 • ETM01 light napęd bramy...

  Cena 990,00 zł

  Wersja Light stworzona została z myślą o tych najlżejszych i przewiewnych bramach o metalowych słupkach. Zestaw wyposażony jest w solidne, uniwersalne i bardzo elastyczne pod względem możliwości montażu mocowania. Sprawia to, że nadaje się wyśmienicie do bram dwuskrzydłowych w praktycznie każdej konfiguracji.