Automaty do bram skrzydłowych

Automaty do bram skrzydłowych

Napędy do bramy skrzydłowych

Napęd do bramy skrzydłowej to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na jego obsługę bez konieczności wysiadania z auta, dzięki czemu użytkownicy zaoszczędzają czas oraz energię. Oferowane przez nas produkty są bardzo funkcjonalne i niezawodne. Bramy skrzydłowe wykorzystuje się na prywatnych posesjach, jak również w obiektach przemysłowych. Napędy oferowane przez naszą firmę to gwarancja cichej, efektywnej pracy. Urządzenia mogą być sterowane, za pomogą pilota lub po pobraniu odpowiedniej aplikacji, poprzez smartfon. Dostępne są różne opcje zamykania napędów: automatyczne, ręczne lub poprzez fotokomórkę. Wszystkie modele wyposażone są dodatkowo w ostrzegawczą sygnalizację świetlną. Jeżeli brama jest jednocześnie furtką, to warto kupić automatykę z funkcją furtki, w przypadku której napęd będzie pozwalał na szybkie otworzenie wyłącznie jednego skrzydła. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z całej Polski, w naszym asortymencie znalazły się wyłącznie sprawdzone rozwiązania z zakresu automatyki do bram skrzydłowych.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu napędu?

Należy pamiętać, że wykorzystywane są inne mechanizmy w przypadku bram przesuwnych a inne – w przypadku jedno/dwuskrzydłowych. Przy wyborze napędu należy wziąć pod uwagę nie tylko jego funkcjonalność, ale również podstawowe parametry mające wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie:

• długość skrzydeł,
• kąt otwarcia,
• odległość między mocowaniem a zawiasem,
• szerokość słupka,
• maksymalne obciążenie,
• intensywność pracy.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą napędów do bram przesuwnych.

Automaty do bram skrzydłowych
Automaty do bram skrzydłowych

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Aktywne filtry
 • ETM01 napęd automat do...

  Cena 1 199,00 zł

  ETM-01″ – Sprawdzony, od lat w sprzedaży. Niezawodny automat do bram dwuskrzydłowych szyty na miarę potrzeb. Dedykowany do bram o długości skrzydła do 3m i wadze do ok. 200kg. Świetna relacja jakości do ceny. W tym przypadku płacisz za to, co na prawdę jest ważne, oszczędzając na zbędnych „efekciarskich” dodatkach. Wysokiej klasy cyfrowa centrala sterującą „ETM-DG2” .

 • ETM-02 napęd automat bramy...

  Cena 1 399,00 zł

  Niezawodny automat do bram dwuskrzydłowych ETM-02, który ma obecnie najlepszą oferowaną przez nas relację jakości do ceny. W tym przypadku płacisz za to, co na prawdę jest ważne, oszczędzając na zbędnych „efekciarskich” dodatkach z których i tak nie będziesz korzystał. ..........

 • ETM-02 Automat napęd bramy...

  Cena 1 040,00 zł

  Szukając automatu do bramy jednoskrzydłowej - jednym z najlepszych, możliwych wyborów będzie zestaw ETM-02(1). Siłowniki charakteryzują się wysoką niezawodnością, dużą mocą silników oraz wysoką prędkością wysuwu. Obsługa skrzydła o szerokości do 3,5m i wadze do 350 kg.

 • PK400 napęd bramy...

  Cena 1 400,00 zł

  Promocja nowego towar!!!

  Zestaw dedykowany do ciężkich i dużych bram o masie skrzydła do 400kg i szerokości do 3,5m. Preferowany do montażu na szerokich słupkach. Siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym. Rozwiązanie pozwala na obsługę skrzydeł o dużej głębokości osadzenia zawiasów. W napędach zastosowane niezawodne, bez szczotkowe silniki indukcyjne!

 • Wersja Light stworzona została z myślą o tych lżejszych i przewiewnych bramach zawieszonych na wąskich słupkach ( 2m dł/do 150 kg/ skrzydło) . Zestaw wyposażony jest w solidne, uniwersalne i bardzo elastyczne pod względem możliwości montażu mocowania. Sprawia to, że nadaje się wyśmienicie do bram dwuskrzydłowych w praktycznie każdej konfiguracji.

 • PKM-C01 AUTOMAT NAPĘD BRAMY...

  Cena 1 070,00 zł

  „PKM-C01″ – Pewny automat do bram dwuskrzydłowych - wersja z nowoczesnym modelem fotokomórki i najnowszym oprogramowaniem centrali. Nowy typ pilotów ze zmiennym kodem.

  Sprawdzone, niezawodne rozwiązanie  do bram dwuskrzydłowych o wadze skrzydła do 200kg i szerokości do 2,5m. Automat szyty na miarę potrzeb: Do typowej, najczęściej spotykanej pod względem rozmiaru bramy. W tym przypadku płacisz za to, co na prawdę jest ważne, oszczędzając na zbędnych „efekciarskich” dodatkach z których i tak zazwyczaj nie będziesz korzystał.

 • PKM-C05 – Pewny automat do bram dwuskrzydłowych - wersja z nowoczesnym modelem fotokomórki i najnowszym oprogramowaniem centrali.

  Wersja ta stworzona została z myślą o tych najlżejszych i przewiewnych bramach osadzonych na metalowych lub innych, niezbyt szerokich  słupkach. Zestaw wyposażony jest w solidne, uniwersalne i bardzo elastyczne pod względem możliwości montażu mocowania. Zakres pracy siłownika wyznaczany jest odbojnikami. Programowany układ amperometryczny centrali zapewnia wyłączenie siłownika po dojechaniu do ogranicznika, przy określonej sile.

 • FAAC G-BAT 300 GENIUS 3...

  Cena 1 350,00 zł

  FAAC G-BAT 300 GENIUS, 3 Piloty 4-kanałowe, zestaw.

  AUTOMAT G-BAT 300 jest  modelem automatu firmy FAAC 414, który stosowany jest do skrzydła bramy do 3 m i na wąskie słupki metalowe. Idealny do większości spotykanych wariantów bramy.

  Siłownik G-Bat jest nową wersją siłownika 414 (Euro Bat) przeznaczoną do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3 m; silną, wydajną i bezpieczną. Ogromna uniwersalność zastosowań powoduje, że siłownik ten uchodzi za jeden z najlepszych na rynku Europejskim. G-Bat jest niezawodny i wyróżnia się niezaprzeczalną nowoczesnością oraz estetyką. Jego dynamiczna i elegancka linia nadąża za najnowszymi trendami projektowymi i harmonizuje z niemalże każdym modelem bramy. G-Bat posiada stopień ochrony IP 54.