Automaty do bram skrzydłowych

Automaty do bram skrzydłowych

Napędy do bramy skrzydłowych

Napęd do bramy skrzydłowej to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na obsługę bramy bez konieczności wysiadania z auta, dzięki czemu użytkownicy zaoszczędzają czas oraz energię, poprawiają sobie komfort codziennego życia. Oferowane przez nas produkty są bardzo funkcjonalne i niezawodne. Bramy skrzydłowe wykorzystuje się na prywatnych posesjach, jak również w obiektach przemysłowych. Napędy oferowane przez naszą firmę to gwarancja cichej, efektywnej pracy. Urządzenia mogą być sterowane, za pomogą pilota lub po zamontowaniu odpowiedniego modułu, pobraniu odpowiedniej aplikacji, poprzez smartfon. Dostępne są również opcje sterowania: automatycznego, ręcznego(np. poprzez dodatkowy przycisk) czy też z fotokomórki. Zestawy zazwyczaj wyposażone są w lampę ostrzegawczą. Jeżeli brama jest jednocześnie furtką, to warto kupić automatykę z funkcją furtki, w przypadku której napęd będzie pozwalał na szybkie otworzenie wyłącznie jednego skrzydła. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z całej Polski, w naszym asortymencie znalazły się wyłącznie sprawdzone, solidne rozwiązania z zakresu automatyki do bram skrzydłowych.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu napędu?

Przy wyborze napędu należy wziąć pod uwagę nie tylko jego funkcjonalność, ale również podstawowe parametry mające wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie:

• długość skrzydeł,
• kąt otwarcia,
• odległość między mocowaniem a zawiasem,
• szerokość słupka,
• maksymalne obciążenie,
• intensywność pracy.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą napędów do bram przesuwnych.

Automaty do bram skrzydłowych
Automaty do bram skrzydłowych

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

 • PKM-C02 napęd automat bramy...

  Cena 1 265,00 zł

  Świąteczna promocja!

  Niezawodny mocny (heavy duty) zestaw do większych (3,5 m skrzydło) bram dwuskrzydłowych. Dla osób ceniących wysoką jakość i niezawodność. Siłowniki ze stosunkowo dużą szybkość liniową ( 2,4 cm/sek) i radzą sobie świetnie ze skrzydłami o masie nawet do 350 kg. Znakomita relacja jakość -cena. Wygodna obsługa, szybkie działanie, łatwo dostępne gniazda odblokowania awaryjnego mechanizmu w siłownikach. W zestawie niezawodna, przyjazna dla przeciętnego użytkownika (pod względem oprogramowania) centrala EG-22A. Możliwość podłączenia akumulatorów zasilania awaryjnego.

 • Szukając mocnego, solidnego automatu do bramy jednoskrzydłowej - jednym z najlepszych, możliwych wyborów będzie zestaw PKM-02(1). Siłowniki charakteryzują się wysoką niezawodnością, dużą mocą silników oraz wysoką prędkością wysuwu. Obsługa skrzydła o szerokości do 3,5m i wadze do 350 kg.

 • PK400 napęd bramy...

  Cena 1 400,00 zł

  Promocja nowego towar!!!

  Zestaw dedykowany do ciężkich i dużych bram o masie skrzydła do 400kg i szerokości do 3,5m. Preferowany do montażu na szerokich słupkach. Siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym. Rozwiązanie pozwala na obsługę skrzydeł o dużej głębokości osadzenia zawiasów. W napędach zastosowane niezawodne, bez szczotkowe silniki indukcyjne!

 • PKM-C05 AUTOMAT NAPĘD BRAMY...

  Cena 1 000,00 zł

  PKM-C05 – Pewny automat do bram dwuskrzydłowych - wersja zestawu, z nowoczesnym modelem fotokomórki i najnowszym oprogramowaniem centrali.

  Wersja ta stworzona została z myślą o tych najlżejszych i przewiewnych bramach osadzonych na metalowych lub innych, niezbyt szerokich  słupkach. Zestaw wyposażony jest w solidne, uniwersalne i bardzo elastyczne pod względem możliwości montażu mocowania. Zakres pracy siłownika wyznaczany jest odbojnikami. Programowany układ amperometryczny centrali zapewnia wyłączenie siłownika (przy określonej sile) po dojechaniu do ogranicznika.

  • Nowy

  PKM-C05 – Pewny automat do bram dwuskrzydłowych - wersja podstawowa , bez lampy i fotokomórki. Z nowym oprogramowaniem centrali.

  Wersja ta stworzona została z myślą o tych najlżejszych i przewiewnych bramach osadzonych na metalowych lub innych, niezbyt szerokich  słupkach. Waga skrzydła powinna mieścić się do 150kg a szerokość do 2m.  Zestaw wyposażony jest w solidne, uniwersalne i bardzo elastyczne pod względem możliwości montażu mocowania. Zakres pracy siłownika wyznaczany jest odbojnikami. Programowany układ amperometryczny centrali zapewnia wyłączenie siłownika po dojechaniu do ogranicznika, przy określonej sile. Dwie prędkości, miękki start, spowolnienie przy zamykaniu. Praca na tzw. zakładkę.