Nowe produkty

  • Nowy

  Sterownik do bramy 1/2 skrzydłowej do współpracy z siłownikami na 230V . Możliwość obsługi siłowników z wbudowanymi wyłącznikami krańcowymi. Możliwość bezpośredniego podłączenia wyłączników krańcowych. Stosowany w naszych zestawach bramowych PK400 AC, oferowanych na innych naszych aukcjach.

  Sterownik ten,  to sprawdzony niezawodny model, pozwalający na łatwą obsługę urządzenia i komfortowe programowanie centrali wyposażonej w cyfrowy wyświetlacz.

  Oprogramowanie pozwala na elastyczne dostosowanie do warunków pracy bramy ( posesje jednorodzinne, przejazdy o dużym natężeniu ruchu).

  • Nowy

  Sterownik do bramy 1/2 skrzydłowej do współpracy z siłownikami na 230V AC . Możliwość obsługi siłowników z wbudowanymi wyłącznikami krańcowymi. Możliwość bezpośredniego podłączenia wyłączników krańcowych.

  Sterownik ten, to sprawdzony niezawodny model , pozwalający na łatwą obsługę urządzenia i komfortowe programowanie centrali, wyposażonej w cyfrowy wyświetlacz.

  Oprogramowanie pozwala na elastyczne dostosowanie do warunków pracy bramy ( posesje jednorodzinne, przejazdy o dużym natężeniu ruchu).

  • Nowy

  Mocne. solidne wykonanie, stabilna cicha praca. Dobra jakość użytych materiałów przekłada się na estetyczny wygład-niezmienny pod wpływem warunków atmosferycznych. Siłownik 2-przewodowy przeznaczony do współpracy z centralami pracującymi na bazie układu amperometrycznego (przeciążeniowego). Do obsługi skrzydła o max. wadze do 300kg i szerokości do 3,0m. Możliwość zwolnienia (za pomocą kluczyka) przekładni ślimakowej, pozwala na ręczną obsługę bramy w sytuacji braku zasilania.

  • Nowy

  LISTWA NYLONOWA  1M do bramy przesuwnej z podkładkami i wkrętami do mocowania.

  Listwy nylonowe świetnie redukują hałas i zmniejszają drgania przenoszone na bramę w czasie pracy napędu

  Listwa nylonowa szerokości 19 mm, w odcinkach po 1m, przystosowana jest do pracy ze wszystkimi automatami dostępnymi na naszym rynku jak FAAC, NICE, CAME, BENINCA, KEY i innymi posiadającymi koło zębate o typowym module zęba "4". Listwa z wewnętrznym wzmocnieniem metalowym. Cztery uchwyty mocujące. Listwy z wypustami  - łączenie z następną.