Automat bramy dwuskrzydłowej ETM-01 light zestaw - ELTAK

Automat bramy dwuskrzydłowej ETM-01 light zestaw

Nowy produkt

Wersja Light stworzona została z myślą o tych najlżejszych i przewiewnych bramach o metalowych słupkach. Zestaw wyposażony jest w solidne, uniwersalne i bardzo elastyczne pod względem możliwości montażu mocowania. Sprawia to, że nadaje się wyśmienicie do bram dwuskrzydłowych w praktycznie każdej konfiguracji.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

1 080,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Siłownik elektryczny liniowy z serii ETM-01 to urządzenie dobrej klasy ze względu na swoją doskonałą odporność na warunki atmosferyczne, a także specyfikację techniczną. Smukły kształt powoduje że wpasowuje się on w każdy rodzaj bramy nie szpecąc jej, a co za tym idzie montaż tego siłownika jest bardzo prosty dzięki dopasowanym mocowaniom znajdującym się w komplecie. Znalazł on główne zastosowanie w różnego rodzaju bramach, a także urządzeniach specjalistycznych zaś samo użytkowanie go jest bardzo proste. Zmiana kierunku wysuwu jest uzależniona od kierunku polaryzacji. Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w rozblokowanie kluczykiem znajdujące się na trzpieniu siłownika, które jest bardzo przydatne podczas przerw w zasilaniu energią elektryczną.

Prosty w obsłudze sterownik Skrzynka wyposażona jest w cyfrową centralę zasilaną przy pomocy transformatora toroidalnego podłączonego do sieci 230V, czyniąc ją dziecinnie prostą w użytkowaniu. Skoki napięć oraz wszelkie przepięcia przechodzą w niepamięć, a to wszystko za sprawą zamiany przetwornicy elektronicznej na klasyczny transformator w sekcji zasilania. Centrala oferuje: Dwucyfrowy czerwony wyświetlacz LED, który pomaga w konfiguracji parametrów centrali Możliwość podłączenia siłowników 24V Miękki start i zwalnianie obrotów siłowników przed domknięciem Funkcja automatycznego zamykania (regulowany czas do autozamknięcia) Współpraca z wieloma typami bram, między innymi z zamykanymi „na zakładkę” Funkcja obsługi tylko jednego siłownika (np. do otwierania furtek lub tylko jednego skrzydła bramy) Sygnalizacja stanu pracy urządzenia diodami LED Cyfrowe wejścia do obsługi dodatkowych akcesoriów lub sterowania zewnętrznego Przyciski na skrzynce do ręcznego sterowania Zabezpieczenia centrali: Amperometryczne: przeciw-przeciążeniowy układ z programowalną płynnie czułością (2 kanały). Sygnalizacyjne: wyjście na lampę ostrzegawczą 24V VAC, aktywuje się podczas pracy automatu. Optyczne: wejście alarmowe zatrzymujące automat, możliwość aktywacji za pomocą fotokomórek, przycisków, czujników. Czasowe: odliczanie czasu działania siłowników od momentu „miękkiego startu” i „miękkiego stopu”. Termiczne: praca zostaje przerwana po przekroczeniu limitu niebezpiecznej temperatury. Bateryjne: możliwość podłączenia akumulatora awaryjnego, który wystarczy na kilkanaście cyklów.

SKŁAD ZESTAWU: Dwie sztuki siłownika ETM-01 Light o wysuwie 300mm przeznaczonego do bram o metalowych słupkach. Cicha oraz stabilna praca nawet w wymagających warunkach. Elegancki kształt oraz wykonanie z najlepszych materiałów. Odporny na warunki atmosferyczne. Rozblokowywany za pomocą kluczyka. Metalowe zębatki w przekładni. Cyfrowa centrala ETM do sterowania zestawem. Cyfrowy wyświetlacz pomaga programować parametry pracy. Posiada szereg zabezpieczeń przeciw przepięciom i innym zagrożeniom. Do tego wyposażona w przydatne użytkownikowi funkcje jak miękki start/stop. Dzięki najnowszemu oprogramowaniu naszej produkcji, centrale można dowolnie konfigurować do współpracy z pilotem wg. własnych potrzeb. Dwie sztuki 4-kanałowych pilotów z klapką do sterowania centralą. To małe urządzenie skrywa w sobie ogromny potencjał. Klapka zabezpiecza przed przypadkowym wciśnięciem przycisku. Cztery kanały pozwalają na wgranie dodatkowych urządzeń naszej marki, jeśli oczywiście nie są już zarezerwowane dla któregoś z automatów. Przykładowo jeśli do zestawu przypiszemy 2 przyciski to pozostałymi możemy obsługiwać bramę garażową. Bariera optyczna to dodatkowe zabezpieczenie po wyłączniku przeciążeniowy. Dzięki niej praca automatu zostanie wstrzymana jeśli podczas zamykania bramy coś przerwie wiązkę podczerwieni np. samochód. Dodatkowym urządzeniem w zestawie jest mocna lampa LED do sygnalizacji pracy automatu. Dedykowane mocowania wraz z śrubami do montażu zapewniają swobodę montażu siłowników. Wiemy, że każda brama jest inna, stąd dzięki tym uchwytom dowolnie skonfigurujemy siłowniki na każdej bramie. Do mocowań dołączone są kluczyki do awaryjnego rozblokowywania w przypadku zaniku prądu, odbój do zatrzymywania skrzydeł bramy oraz tulejki mocujące.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Automat bramy  dwuskrzydłowej ETM-01 light zestaw

Automat bramy dwuskrzydłowej ETM-01 light zestaw

Wersja Light stworzona została z myślą o tych najlżejszych i przewiewnych bramach o metalowych słupkach. Zestaw wyposażony jest w solidne, uniwersalne i bardzo elastyczne pod względem możliwości montażu mocowania. Sprawia to, że nadaje się wyśmienicie do bram dwuskrzydłowych w praktycznie każdej konfiguracji.